Torzný bit FESTA INDUSTRY PH1 50mm S2 1/4" 2ks (L18715)
Bity odolné proti skrúteniu FESTA INDUSTRY PH1 50mm S2 1/4" - sada 2 ks
Torzný bit FESTA INDUSTRY PH1 s dĺžkou 50 mm je určený na skrutkovanie s vyššími nárokmi na torznú odolnosť. Vďaka torznej konštrukcii lepšie zvláda prenos sily a znižuje riziko poškodenia hrotu pri práci s tvrdšími materiálmi alebo pri použití vyššieho uťahovacieho momentu.
Bit je vyrobený z ocele S2, ktorá je známa svojou pevnosťou a odolnosťou. Táto zliatina zaručuje stabilný výkon aj pri opakovanom používaní v náročných podmienkach, čo ocenia najmä tí, ktorí pracujú s elektrickým alebo akumulátorovým náradím.
Profil PH1 (Phillips) je vhodný pre skrutky s krížovou drážkou, ktoré sa bežne vyskytujú v domácnostiach, dielňach a priemyselných prevádzkach. Dĺžka 50 mm umožňuje pohodlný prístup aj do ťažko prístupných miest, kde je potrebný väčší dosah.
Upínacia stopka 1/4" je kompatibilná s väčšinou bežných skrutkovačov, vŕtačiek a akumulátorových skrutkovačov. Vďaka štandardizovanej veľkosti je výmena bitov rýchla a bezproblémová, čo šetrí čas pri práci.
Bal