Krížový skrutkovač 2x100 mm (L18203)
Skrutkovač s krížovou hlavou 2x100 mm (L18203) na presné skrutkovanie
Skrutkovač krížový 2x100 mm (L18203) je určený na prácu so skrutkami typu Phillips. S dĺžkou čepele 100 mm a priemerom 2 mm je vhodný na montážne a opravárenské práce, pri ktorých je potrebné dosiahnuť ťažko prístupné miesta.
Rukoväť je navrhnutá tak, aby umožňovala pevné uchopenie a účinný prenos sily pri skrutkovaní. Povrch rukoväte je vyrobený z materiálu, ktorý minimalizuje kĺzanie v ruke, čo oceníte pri dlhšej práci alebo v náročnejších podmienkach.
Čepeľ skrutkovača je vyrobená z ocele, ktorá zaručuje odolnosť proti opotrebovaniu a deformácii. Hrot je presne tvarovaný na optimálny kontakt so skrutkou, čím sa znižuje riziko poškodenia hlavy skrutky pri uťahovaní alebo povoľovaní.
Celková dĺžka nástroja umožňuje pohodlnú manipuláciu aj v stiesnených priestoroch. Vďaka kompaktným rozmerom je skrutkovač vhodný do dielenských kufríkov, domácich súprav náradia aj na profesionálne použitie.
Skrutkovač s krížovou hlavou 2x100 mm (L18203) je praktické náradie pre každého, kto chce používať náradie s