Sklovlákno 0.8mx30m - sieť čierna, Levior 41081 (L41081)
Čierna sieť zo sklených vlákien 0,8 x 30 m - spoľahlivá ochrana a dlhá životnosť
Čierna sieť zo sklených vlákien s rozmermi 0,8 x 30 m je určená na široké použitie v domácnosti, záhrade a na stavbe. Vďaka materiálu vystuženému sklenými vláknami ponúka stabilnú štruktúru, ktorá odoláva mechanickému namáhaniu a poveternostným vplyvom.
Rozmery 0,8 metra na šírku a 30 metrov na dĺžku umožňujú pokryť väčšie plochy bez potreby častého zavlažovania. Sieť je vhodná napríklad na ochranu rastlín, zakrytie stavebných otvorov alebo ako výstuž omietok a fasád.
Čierny dizajn siete zabezpečuje nenápadný vzhľad a jednoduché začlenenie do rôznych prostredí. Materiál je odolný voči UV žiareniu, čo predlžuje jeho životnosť aj pri dlhodobom vystavení slnečnému žiareniu.
Inštalácia siete je jednoduchá a zvládne ju aj menej skúsený používateľ. Sieť sa dá ľahko skrátiť na potrebnú veľkosť a prispôsobiť konkrétnym potrebám, čo zvyšuje jej univerzálnosť.
Výrobok je vhodný pre tých, ktorí hľadajú pevné a odolné riešenie