Očnice pre laná 24mm, Levior 51262 (L51262)
Očká na lano 24 mm - spoľahlivá ochrana vášho lana
Očko na lano 24 mm je praktické riešenie na ochranu lán pred opotrebovaním v oblastiach, kde dochádza k častému ohýbaniu alebo kontaktu s kovovými prvkami. Tento výrobok je určený pre laná s priemerom 24 mm, čím zabezpečuje presné uchytenie a stabilitu v rôznych aplikáciách.
Uchá sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý pomáha predĺžiť životnosť lana tým, že minimalizuje trenie a zabraňuje jeho poškodeniu. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby odolala náročným podmienkam priemyselných, stavebných a lodných kotvení.
Inštalácia očiek je jednoduchá a nevyžaduje si žiadne špeciálne nástroje. Jednoducho ho vložte do oka lana a zaistite jeho správne usadenie. To umožňuje rýchlu prípravu lana na použitie bez zbytočných komplikácií.
Očko lana s priemerom 24 mm je vhodné na širokú škálu aplikácií, napríklad pri zdvíhaní bremien, kotvení alebo v lodnej doprave. Je kompatibilné s väčšinou bežne používaných lán zodpovedajúceho priemeru.
Výrobok