    Náradie Zámočník v kufríku Gedore 7250005S-K Neiskrivé (ATEX) (Sada 29 dielov) (GED7250005S-K)
    GEDORE
    E-shop: GED7250005S-K
    Katalog: 7250005S-K
    EAN: 4050075161973
    Do 10 dnů  (23.05. 2026) (0 KS)
    Strážiť tovarDotaz/Poptat
    Stáhnout
    Nejiskřící nářadí Gedore v kufříku - sada Zámečník
    • Nevýbušné nástroje - certifikováno
    Součásti dodávky nejiskřícího nářadí Gedore v kufříku
    • Nastavitelné klíče [mm]: 250/300
    • Kombinované kleště 200 mm
    • Kleště na vodní čerpadla 250 mm
    • Švédské kleště na trubky 1 1/2"
    • Boční štípací kleště 165 mm
    • Zámečnické kladivo 500 g
    • Palička 1 000 g
    • Plochý sekáč 200 mm
    • Plochý sekáč 300 mm
    • Plochý šroubovák [mm]: 4,5 x 100 + 8 x 150
    • Křížový šroubovák PH 1 + PH 2
    • Škrabka 50 mm, pružná