    Náradie Technik v kufríku Gedore 7250006S-K Neiskrivé (ATEX) (Sada 45 dielov) (GED7250006S-K)
    GEDORE
    E-shop: GED7250006S-K
    Katalog: 7250006S-K
    EAN: 4251456834923
    Do 10 dnů  (23.05. 2026) (0 KS)
    Strážiť tovarDotaz/Poptat
    Stáhnout
    Neiskriace náradie Gedore v kufríku - sada Technik
    • Nevýbušné nástroje - certifikované
    Súčasťou dodávky neiskriaceho náradia Gedore v kufríku
    • Obojstranné kombinované kľúče [mm]: 8/10/11/13/14/15/17/19/22/24
    • Obojstranné očkové kľúče [mm]: 6 × 7/8 × 9/10 × 11/12 × 13/14 × 17/19 × 22
    • 14 dielna sada zástrčných 6-hranných kľúčov [mm]: 2 ÷ 10
    • Kombinované kliešte 200 mm
    • Bočné štiepacie kliešte 190 mm
    • Kliešte na vodné čerpadlá 250 mm
    • Švédske kliešte na rúrky 1 1/2"
    • Nastaviteľné kľúče [mm]: 250/300
    • Zámočnícke kladivo 500 g
    • Palička 1 000 g
    • Plochý skrutkovač [mm]: 6 x 100 + 8 x 150
    • Krížový skrutkovač PH 1 + PH 2
    • Plochý sekáč 200 mm
    • Krížový sekáč 200 mm
    • Priebojník - priemer [mm]: 5/10
    • Pracovné nožnice 220 mm
    • Nôž, zosilnená verzia
    • Škrabka 60 mm, tuhá