Check Váš email byl úspěšně přidán do databáze pro odběr novinek

Milwaukee

Na BOUKAL.cz nájdete široký sortiment výrobkov Milwaukee vrátane akumulátorového náradia, elektrického náradia, ručného náradia, bezpečnostných pomôcok, organizérov, boxov, tašiek, oblečenia vrátane vyhrievaného a meracích prístrojov. Spoločnosť Milwaukee sa pýši svojou výraznou červenou farbou, ktorá je znakom vysokej kvality a odolnosti ich náradia. Spoločnosť Milwaukee je uznávaným svetovým lídrom vo výrobe a predaji elektrického náradia a príslušenstva Heavy-Duty.

Oficiálny distribútor a predajca náradia Milwaukee.
Výrobky Milwaukee na Boukal.com sú ideálne pre profesionálov aj hobbyistov a väčšina sortimentu je k dispozícii na sklade na okamžitú expedíciu. Milwaukee je značka, ktorá neustále inovuje a vyvíja svoje výrobky tak, aby spĺňali najvyššie štandardy a požiadavky zákazníkov. Spoločnosť Milwaukee ponúka predĺženú záruku až na 3 roky, čo podčiarkuje dôveru v kvalitu a trvanlivosť jej výrobkov.
Akumulátorové náradie Milwaukee predstavuje komplexné riešenie pre remeselníkov a domácich majstrov, ktorí pri svojej práci hľadajú spoľahlivosť a kvalitu.


Predajňa Milwaukee v Litvínove
Môžete nás navštíviť priamo v našej predajni, ktorú nájdete na adrese Partyzánska 108, 436 03 Litvínov-Chudeřín.


ZÁRUKA.
Pri nákupe u autorizovaného distribútora Milwaukee môžete využiť predĺženú záruku, ktorú získate registráciou výrobku priamo v online formulári TU: https://www.boukal.cz/milwaukee.


E-SERVIS: Vynikajúci servis a odborné poradenstvo
V prípade reklamácie nemusíte posielať výrobok do našej kancelárie, ale reklamáciu vyrieši online priamo servisné stredisko Milwaukee:
Požiadavku podávate online servisnému stredisku Milwaukee
Kuriér vyzdvihne tovar u vás doma alebo na inej adrese, ktorú uvediete
Oprava sa vykoná do niekoľkých dní
Kuriér privezie tovar späť na vami určenú adresu


MX FUEL - navrhnutý pre najnáročnejších
MX FUEL™ predstavuje revolúciu na trhu s ľahkými motormi tým, že poskytuje výkon, dobu chodu a životnosť požadovanú pri každom použití bez rizík spojených s emisiami, hlukom, vibráciami a frustrujúcou údržbou spaľovacích strojov.


Batériový systém M12
Akumulátorový systém MILWAUKEE® M12™ poskytuje vynikajúcu odolnosť a výkon vo veľkosti, ktorá prekonáva konkurenciu aj v tých najtesnejších priestoroch.


Akumulátorový systém M18
Akumulátorový systém MILWAUKEE® M18™ je dokonalou kombináciou profesionálneho výkonu, nízkej hmotnosti, extrémneho výkonu a vynikajúcej ergonómie.


ONE-KEY - inteligentná správa náradia
Technológia ONE-KEY™ umožňuje vytvoriť digitálny katalóg náradia, sledovať prenosy a servis a dokonca zdieľať tieto informácie v reálnom čase s pracovníkmi v teréne.
Vďaka sledovaniu cez Bluetooth®, snímaniu čiarových kódov a geofencingu je teraz jednoduché mať svoje vybavenie pod kontrolou.  Získajte úplnú kontrolu a prehľad o svojom inventári na akejkoľvek pracovnej pozícii, skupine alebo mieste. Upozornenia v reálnom čase pomáhajú predchádzať stratám a nákladným nehodám.

Více o výrobci Chevron down Zobrazit méně Chevron up
Filtrování Chevron icon