    Aku sponkovačka Milwaukee M18 FNCS18GS-202x FUEL (MI4933471940)
    Milwaukee
    E-shop: MI4933471940
    Katalog: 4933471940
    EAN: 4058546298395
    napätie 18 V, spony 6,35 mm, dĺžka spôn 9,5 ÷ 38 mm, klince 9,5 x 38 mm, motor POWERSTATE ™
    Záruka 3 roky
    Extra rychlá oprava
    Na sklade (1 KS)
    Dotaz/Poptat
    Stáhnout
    Kód: MI4932471418
    Doporučujeme
    Doporučujeme
    Ľahké, pohodlné a vysoko priedušné pracovné rukavice Milwaukee BULK CUT, veľkosť XL,...
    Na sklade (137 KS)
    Kód: MI4932501903
    Tesařská tužka 2,8 mm Milwuakee, 1 ks, 4932501903
    Nejprodávanější
    Nejprodávanější
    Integrované strúhadlo s horným prístupom pre pohodlné brúsenie jednou rukou. Tvrdosť tuhy...
    Na sklade (89 KS)
    odolné proti poškriabaniu a zahmlievaniu podľa EN166, EN170/EN 172
    Na sklade (49 KS)
    • Napätie [V]: 18
    • Kapacita akumulátora [Ah]: 4,0
    • Počet akumulátorov [ks]: 2
    • Nabíjačka [min]: M12-18 FC
    • Počet zdvihov/úderov [U. min-1]: 900
    • Dĺžka spôn [mm]: 9,5 ÷ 38
    • Šírka spôn [mm]: 6,35
    • Priemer klincov [mm]: 9,5/38
    • kapacita zásobníka [ks]: 108
    • Dodávané vHeavy Duty KUF
    • Hmotnosť vr. aku [kg]: 2,80
    Kompaktné akumulátorová sponkovacie pištoľ s úzkou korunkou
    • Špičková vo svojej triede, umožňuje dôsledné osadenie spôn na povrch tvrdého dreva
    • TechnológiaReady to Fireeliminuje čas nábehu medzi každým vystrelením sponiek
    • Dry-Fire systémzastaví nastreľovanie, ak je zásobník prázdny
    • Pracuje so všetkými sponami pre sponkovačky z úzku korunkou od 9.5 mm do 38 mm