    Milwaukee
    E-shop: MI4933498056
    Katalog: 4933498056
    EAN: 4058546512163
    Akumulátorový rázový uťahovák Milwaukee M18 FHIW2F12-0, balenie bez akumulátora, bez nabíjačky, bez kufra. Štvorhranný nástavec 1/2" s poistným (trecím) krúžkom. Akumulátorový rázový uťahovák s max. uťahovacím momentom 1 491 Nm a max. rázom 2 034
    Záruka 3 roky
    Extra rychlá oprava
    Na sklade (4 KS)
    Dotaz/Poptat
    Stáhnout
    Kód: MI4932493560
    Gumová objímka pro rázové utahováky Milwaukee M18 FHIW2F12, 4932493560 (MI4932493560)
    (MI4932493560)
    Kód: MI4932493560
    Originál díl Milwuakee - Gumová objímka pro rázový utahovák Milwaukee M18...
    Na sklade (3 KS)
    Doporučujeme
    Doporučujeme
    Ľahké, pohodlné a vysoko priedušné pracovné rukavice Milwaukee BULK CUT, veľkosť XL,...
    Na sklade (139 KS)
    Tesařská tužka 2,8 mm Milwuakee, 1 ks, 4932501903
    Nejprodávanější
    Nejprodávanější
    Integrované strúhadlo s horným prístupom pre pohodlné brúsenie jednou rukou. Tvrdosť tuhy...
    Na sklade (89 KS)
    odolné proti poškriabaniu a zahmlievaniu podľa EN166, EN170/EN 172
    Na sklade (49 KS)
    • Nahustená sila: rázový uťahovač M18 FUEL™ s vysokým krútiacim momentom zaisťuje 1 491 Nm uťahovacieho momentua 2 034 Nm povoľovacieho momentu s kompaktnou veľkosťou 185 mm, čo umožňuje lepší prístup do stiesnených priestorov
    • Robustná prevodovka pre väčšiu odolnosť
    • Tri-LED svetlá zaisťujú jasné osvetlenie pre väčšiu viditeľnosť v pracovnom priestore
    • Flexibilný systém napájania: pracuje so všetkými akumulátormi M18™ MILWAUKEE®
      Dodávané bez kufra, akumulátora a nabíjačky
      Technické informácie:
    • skrutky: M36
    Videá
    Návody
    Produktové listy
    Katalogy
    MILWAUKEE - přehled velikostí - průvodce výběrem velikosti oblčení, rukavic, montérek
    MILWAUKEE katalog 2024 (CZ) - Venkovní elektrické nářadí
    MILWAUKEE katalog 2019/2020 (CZ) - HEAVY DUTY
    MILWAUKEE katalog 2020 (CZ) - NEWS - novinky HEAVY DUTY (03-06/2020)
    MILWAUKEE katalog 2024 (CZ) - Osobní ochranné pracovní prostředky Milwaukee
    MILWAUKEE katalog 2024 (CZ) - PACKOUT - modulární systém skladování
    MILWAUKEE katalog 2024_2025 (CZ) - HEAVY DUTY
    MILWAUKEE katalog 2024 (CZ) - Ruční nářadí, skladování a OOPP, příslušenství
    MILWAUKEE katalog 2024 (CZ) - Akční katalog - HEAVY DUTY červenec-září 2024
    MILWAUKEE katalog 2020 (CZ) - NEWS - novinky HEAVY DUTY (11-12/2020)
    Be Milwaukee 2025
    Milwaukee Trueview osvětlení
    Milwaukee katalog NEWS (CZ) Heavy duty novinky 2025_02-2025_07
    Dokumenty
    Ostatné
    DRUH ZBOŽÍ
    Aku zařízení
    Aku zařízení
    Aku rázový utahovák
    Aku systém
    Aku systém
    M18
    TECHNICKÉ ÚDAJE
    Typ upínání
    Typ upínání
    Čtyřhran 1/2"
    LED přisvícení
    LED přisvícení
    Ano
    Hmotnost zařízení
    Hmotnost zařízení
    2,72 Kg
    PARAMETRY MOTORU / POHONU
    MAX. počet otáček
    MAX. počet otáček
    2000 ot./min
    MAX. počet úderů
    MAX. počet úderů
    2400 ú./min
    MAX. utahovací moment
    MAX. utahovací moment
    1491 Nm
    MAX. povolovací moment
    MAX. povolovací moment
    2034 Nm
    OBSAH BALENÍ
    Balení
    Balení
    Bez kufru
    Typ akumulátoru v balení
    Typ akumulátoru v balení
    Bez akumulátoru
    Typ nabíječky v balení
    Typ nabíječky v balení
    Bez aku nabíječky
    INFORMACE KE ZDROJI ENERGIE
    Zdroj energie
    Zdroj energie
    Milwaukee M18
    Napětí
    Napětí
    18 V