    Aku priama klincovačka M18™ FUEL™ Milwaukee 16 GA M18 FN16GS-0X (Bez aku) (MI4933493353)
    Milwaukee
    E-shop: MI4933493353
    Katalog: 4933493353
    EAN: 4058546482244
    napětí 18 V, bez akumulátorů, hřebíky 25 ÷ 64 mm, průměr max. 1,6 mm
    Záruka 3 roky
    Extra rychlá oprava
    Na sklade (1 KS)
    Dotaz/Poptat
    Stáhnout
    Kód: MI4932471418
    Doporučujeme
    Doporučujeme
    Ľahké, pohodlné a vysoko priedušné pracovné rukavice Milwaukee BULK CUT, veľkosť XL,...
    Na sklade (137 KS)
    Kód: MI4932501903
    Tesařská tužka 2,8 mm Milwuakee, 1 ks, 4932501903