    Aku predĺžený tyčový plotostrih 216 cm Milwaukee M18 FHETE22-802 (4933498516) (MI4933498516)
    Milwaukee
    E-shop: MI4933498516
    Katalog: 4933498516
    EAN: 4058546523855
    Akumulátorové prodloužený tyčový plotostřih Milwaukee M18 FHETE22-802, délka celkem 2160 mm, jsou určené pro stříhání vysokých plotů a křovin. Balení obsahuje 2x akumulátor M18 FB8 (FORGE 8.0 Ah) a aku nabíječku M12-18 FC.
    Záruka 3 roky
    Extra rychlá oprava
    Do 10 dnů  (23.05. 2026) (0 KS)
    Strážiť tovarDotaz/Poptat
    Stáhnout
    Kód: MI4932471418
    Doporučujeme
    Doporučujeme
    Ľahké, pohodlné a vysoko priedušné pracovné rukavice Milwaukee BULK CUT, veľkosť XL,...
    Na sklade (139 KS)
    Kód: MI4932501903
    Tesařská tužka 2,8 mm Milwuakee, 1 ks, 4932501903
    Nejprodávanější
    Nejprodávanější
    Integrované strúhadlo s horným prístupom pre pohodlné brúsenie jednou rukou. Tvrdosť tuhy...
    Na sklade (89 KS)
    odolné proti poškriabaniu a zahmlievaniu podľa EN166, EN170/EN 172
    Na sklade (49 KS)
    • Akumulátor [V/Ah]: 18/ 8,0 Li-Ion
    • Akumulátory: 2
    • Nabíjačka: 1
    • Dĺžka rezu [mm]: 650
    • Dĺžka pílového listu [mm]: 600
    • Počet zdvihov [zd./min]: 3 500
    • Kapacita rezu - max. [mm]: 25
    • Hmotnosť vr. aku [kg]: 6,2
    • Celková dĺžka náradia 216 cm umožňuje použitie s veľkým dosahom
    • 60 cm dvojité ostré a posuvné čepele na čisté rezy a odstraňovanie silnejšieho materiálu
    • Rozteč zubov 25 mm s výkonom na rezanie vetiev z tvrdého dreva až do 22 mm