    Aku predĺžený tyčový plotostrih 216 cm Milwaukee M18 FHETE22-0 (4933498515) (MI4933498515)
    Milwaukee
    E-shop: MI4933498515
    Katalog: 4933498515
    EAN: 4058546523848
    Akumulátorové prodloužený tyčový plotostřih Milwaukee M18 FHETE22-0, délka celkem 2160 mm, jsou určené pro stříhání vysokých plotů a křovin. Balení bez akumulátoru a bez nabíječky.
    Záruka 3 roky
    Extra rychlá oprava
    Do 10 dnů  (23.05. 2026) (0 KS)
    Strážiť tovarDotaz/Poptat
    Stáhnout
    Kód: MI4932471418
    Doporučujeme
    Doporučujeme
    Ľahké, pohodlné a vysoko priedušné pracovné rukavice Milwaukee BULK CUT, veľkosť XL,...
    Na sklade (139 KS)
    Kód: MI4932501903
    Tesařská tužka 2,8 mm Milwuakee, 1 ks, 4932501903
    Nejprodávanější
    Nejprodávanější
    Integrované strúhadlo s horným prístupom pre pohodlné brúsenie jednou rukou. Tvrdosť tuhy...
    Na sklade (89 KS)
    odolné proti poškriabaniu a zahmlievaniu podľa EN166, EN170/EN 172
    Na sklade (49 KS)
    • Celková délka nářadí 216 cm umožňuje použití s velkým dosahem
    • 60 cm dvojité ostré a posuvné čepele pro čisté řezy a odstraňování silnějšího materiálu
    • Rozteč zubů 25 mm s výkonem pro řezání větví z tvrdého dřeva až do 22 mm