    Aku kompaktné kladivo Milwaukee M12 FHAC16-502X SDS-Plus 16 mm, 4933499185 (MI4933499185)
    Milwaukee
    E-shop: MI4933499185
    Katalog: 4933499185
    EAN: 4058546563493
    Kombinované kladivo s upínáním SDS-PLUS 16 mm, 4 režimi: vrtací kladivo / kladivo / vrtání / sekáč, antivibrační systém (AVS), bezuhlíkový motor POWERSTATE, elektronika REDLINK PLUS, kompatibilní s akumuálátory M12, počet otáček 0-1200 ot./min, počet
    Záruka 3 roky
    Extra rychlá oprava
    Na sklade (3 KS)
    Dotaz/Poptat
    Stáhnout
    Kód: MI4932471418
    Doporučujeme
    Doporučujeme
    Ľahké, pohodlné a vysoko priedušné pracovné rukavice Milwaukee BULK CUT, veľkosť XL,...
    Na sklade (139 KS)
    Kód: MI4932501903
    Tesařská tužka 2,8 mm Milwuakee, 1 ks, 4932501903
    Nejprodávanější
    Nejprodávanější
    Integrované strúhadlo s horným prístupom pre pohodlné brúsenie jednou rukou. Tvrdosť tuhy...
    Na sklade (89 KS)
    odolné proti poškriabaniu a zahmlievaniu podľa EN166, EN170/EN 172
    Na sklade (49 KS)
    • Energie příklepu (EPTA) [J]: 1,5
    • Max. počet úderů [ú./min]: 4 410
    • Max. průměr vrtání do betonu [mm]: 16
    • Optimální kapacita vrtání do betonu [mm]: 5,5 - 13
    • Počet otáček bez zatížení [ot./min]: 0 - 1 200
    • Upínání nářadí: SDS-Plus
    • Vhodný k Milwaukee vysavačům: M12 UDEL
    • Kompaktné a vyvážené vŕtacie kladivo 12 V s energiou úderu 1,15 J
    • Optimalizované vŕtanie s príklepom do 10 mm