    Aku klincovačka Milwaukee M18 FUEL M18 FN18GS-202X (2,0 Ah) (MI4933471407)
    Milwaukee
    E-shop: MI4933471407
    Katalog: 4933471407
    EAN: 4058546290351
    napätie 18 V, akumulátor 2,0 Ah, klince 16 ÷ 54 mm, priemer max. 1,2 mm
    Záruka 3 roky
    Extra rychlá oprava
    Na sklade (2 KS)
    Dotaz/Poptat
    Stáhnout
    Kód: MI4932471418
    Doporučujeme
    Doporučujeme
    Ľahké, pohodlné a vysoko priedušné pracovné rukavice Milwaukee BULK CUT, veľkosť XL,...
    Na sklade (137 KS)
    Kód: MI4932501903
    Tesařská tužka 2,8 mm Milwuakee, 1 ks, 4932501903