    Aku digitálny račňový uťahovák ONE KEY 1/2" Milwaukee M12 ONEFTR12-0C FUEL (203,4 Nm, Bez aku) (MI4933464969)
    Milwaukee
    E-shop: MI4933464969
    Katalog: 4933464969
    EAN: 4058546229146
    račňa 1/2" , napätie 12 V, otáčky 100 U.min-1, krútiaci moment 203,4 Nm
    Záruka 3 roky
    Extra rychlá oprava
    Na sklade (1 KS)
    Dotaz/Poptat
    Stáhnout
    Kód: MI4932471418
    Doporučujeme
    Doporučujeme
    Ľahké, pohodlné a vysoko priedušné pracovné rukavice Milwaukee BULK CUT, veľkosť XL,...
    Na sklade (139 KS)
    Kód: MI4932501903
    Tesařská tužka 2,8 mm Milwuakee, 1 ks, 4932501903
    Nejprodávanější
    Nejprodávanější
    Integrované strúhadlo s horným prístupom pre pohodlné brúsenie jednou rukou. Tvrdosť tuhy...
    Na sklade (89 KS)
    odolné proti poškriabaniu a zahmlievaniu podľa EN166, EN170/EN 172
    Na sklade (49 KS)
    • Poskytuje 16,9 - 203,4 Nm rozsahu krútiaceho momentu a presnosti v rozmedzí ± 2% pre uťahovacie prvkykritické pre krútiaci moment
    • Nastaviteľný uťahovací moment na ovládanie výstupného krútiaceho momentu náradia cez motor
    • Štyri režimy merania (ft-lb, in-lb, Nm, Kg-cm) a 15 dostupných predvolieb
    • Odolný dizajn, ktorý vydrží aj to najnáročnejšie prostredie na pracovisku
    • Šesť predprogramovaných jazykov vrátane angličtiny, španielčiny a francúzštiny
    • Flexibilný systém napájania: pracuje so všetkými akumulátormi M12™ MILWAUKEE®
      Dodávané v kufri, bez akumulátora a nabíjačky
      Technické informácie:
    • Dĺžka (mm): 586,7
    • Presnosť: CW ±2 %, CCW ±3 %
    Videá
    Milwaukee® M12 FUEL™ Digital Torque Wrench
    Milwaukee® M12 FUEL™ Digital Torque Wrench with ONE-KEY™
    Návody
    Produktové listy
    Katalogy
    MILWAUKEE - přehled velikostí - průvodce výběrem velikosti oblčení, rukavic, montérek
    MILWAUKEE katalog 2024 (CZ) - Venkovní elektrické nářadí
    MILWAUKEE katalog 2019/2020 (CZ) - HEAVY DUTY
    MILWAUKEE katalog 2020 (CZ) - NEWS - novinky HEAVY DUTY (03-06/2020)
    MILWAUKEE katalog 2024 (CZ) - Osobní ochranné pracovní prostředky Milwaukee
    MILWAUKEE katalog 2024 (CZ) - PACKOUT - modulární systém skladování
    MILWAUKEE katalog 2024_2025 (CZ) - HEAVY DUTY
    MILWAUKEE katalog 2024 (CZ) - Ruční nářadí, skladování a OOPP, příslušenství
    MILWAUKEE katalog 2024 (CZ) - Akční katalog - HEAVY DUTY červenec-září 2024
    MILWAUKEE katalog 2020 (CZ) - NEWS - novinky HEAVY DUTY (11-12/2020)
    Be Milwaukee 2025
    Milwaukee Trueview osvětlení
    Milwaukee katalog NEWS (CZ) Heavy duty novinky 2025_02-2025_07
    Dokumenty
    Ostatné
    DRUH ZBOŽÍ
    Aku zařízení
    Aku zařízení
    Aku ráčnový utahovák
    Aku systém
    Aku systém
    M12
    TECHNICKÉ ÚDAJE
    Typ upínání
    Typ upínání
    Čtyřhran 1/2"
    LED přisvícení
    LED přisvícení
    Ano
    Hmotnost zařízení
    Hmotnost zařízení
    5,51 Kg
    Doprovodné technologie
    Doprovodné technologie
    ONE-KEY
    PARAMETRY MOTORU / POHONU
    MAX. počet otáček
    MAX. počet otáček
    100 ot./min
    MAX. utahovací moment
    MAX. utahovací moment
    203 Nm
    OBSAH BALENÍ
    Balení
    Balení
    1x Kufr
    Typ akumulátoru v balení
    Typ akumulátoru v balení
    Bez akumulátoru
    Typ nabíječky v balení
    Typ nabíječky v balení
    Bez aku nabíječky
    INFORMACE KE ZDROJI ENERGIE
    Zdroj energie
    Zdroj energie
    Milwaukee M12
    Napětí
    Napětí
    12 V