    Aku čistič potrubia Milwaukee M18 FFSDC16-502 so špirálou 16 mm (5,0 Ah) (MI4933459710)
    Milwaukee
    E-shop: MI4933459710
    Katalog: 4933459710
    EAN: 4058546028824
    Aku čistič potrubí Milwaukee M18 FFSDC16-502 se spirálou 16 mm (5,0 Ah) Akumulátorová, volně stojící M18 FUEL™ čistička potrubí a kanalizačních odpadů až do délky 30 metrů. Ideální mobilní a osvědčené řešení pro snadné a rychlé použití při u
    Záruka 3 roky
    Extra rychlá oprava
    Do 10 dnů  (24.05. 2026) (0 KS)
    Strážiť tovarDotaz/Poptat
    Stáhnout
    Kód: MI4932471418
    Doporučujeme
    Doporučujeme
    Ľahké, pohodlné a vysoko priedušné pracovné rukavice Milwaukee BULK CUT, veľkosť XL,...
    Na sklade (137 KS)
    Kód: MI4932501903
    Tesařská tužka 2,8 mm Milwuakee, 1 ks, 4932501903
    Nejprodávanější
    Nejprodávanější
    Integrované strúhadlo s horným prístupom pre pohodlné brúsenie jednou rukou. Tvrdosť tuhy...
    Na sklade (89 KS)
    odolné proti poškriabaniu a zahmlievaniu podľa EN166, EN170/EN 172
    Na sklade (49 KS)
    • Napätie [V]/Kapacita akumulátora [Ah]: 18/5,0 Li-Ion
    • Počet akumulátorov [ks]: 2
    • Nabíjačka [min]: 59
    • Otáčky naprázdno [U.min-1]: 0 ÷ 250
    • Max. priemer odtoku [mm]: 75
    • Priemer špirály [mm]: 16
    • Dĺžka špirály [m]: 15
    • Hmotnosť s akumulátorom [kg]: 13,4
    Aku čistič potrubia Milwaukee M18 FFSDC16-502 so špirálou 16 mm (5,0 Ah)
    • Elektronický nožný pedál s protišmykovou svorkou pre maximálnu trvanlivosť
    • Plne uzavretý bubon pre maximálnu ochranu pred nečistotami
    • SWITCH PACK ™ bubons kapacitou 8 mm x 23 m špirály s vnútorným jadrom (koaxiálny)
    • Prídavné úložisko pre príslušenstvo nástrojov
    • Kompatibilné s ďalšími značkami čistiacich špirál
    • Flexibilné batériový systém: pracuje so všetkými batériami Milwaukee ®M18™
    Súčasti dodávky čističky potrubia Milwaukee
    • 2x akumulátor RedLithium-Ion 18 V/5,0 Ah