    Aku bezuhlíkové vŕtacie kladivo Milwaukee M18 BLHACD26-0 SDS-Plus 26 mm s rukoväťou typu D (bez aku) (MI4933492483)
    Milwaukee
    E-shop: MI4933492483
    Katalog: 4933492483
    EAN: 4058546418502
    bezuhlíkový motor, napätie 18 V, otáčky 0 ÷ 1 270 U.min-1, úderov 0 ÷ 4 600 1.min-1, vrták (drevo/oceľ/murivo) 28/13/26 mm, skľučovadlo SDS-plus, energia úderu 2,6 J
    Záruka 3 roky
    Extra rychlá oprava
    Na sklade (4 KS)
    Dotaz/Poptat
    Stáhnout
    Kód: MI4932430483
    Akumulátor Milwaukee M18 B5 (18 V / 5,0 Ah), REDLITHIUM, 4932430483
    Doporučujeme
    Nejprodávanější
    Doporučujeme
    Nejprodávanější
    Akumulátor M18 B5 (18 V / 5,0 Ah) - Akumulátor MILWAUKEE pre akumulátorové náradie -...
    Na sklade (244 KS)
    Kód: MI4932451079
    Aku nabíječka Milwaukee M12-18 FC, rychlonabíječka slot M12 a M18, 4932451079
    Nabíjačka akumulátorov Milwaukee M12-18 FC, inteligentná rýchlonabíjačka so slotmi M12 a...
    Na sklade (33 KS)
    Ľahké, pohodlné a vysoko priedušné pracovné rukavice Milwaukee BULK CUT, veľkosť XL,...
    Na sklade (139 KS)
    Tesařská tužka 2,8 mm Milwuakee, 1 ks, 4932501903
    Integrované strúhadlo s horným prístupom pre pohodlné brúsenie jednou rukou. Tvrdosť tuhy...
    Na sklade (89 KS)
    odolné proti poškriabaniu a zahmlievaniu podľa EN166, EN170/EN 172
    Na sklade (49 KS)
    • Napätie [V]: 18
    • Typ aku: Li-ión
    • Energia príklepu [J]: 2,6
    • Max. počet úderov [ú/min.]: 0 - 4 600
    • Počet otáčok bez zaťaženia [ot./min.]: 0 - 1 270
    • Max. priemer vŕtania oceľ / drevo / betón [mm]: 13 / 28 / 26
    • Hmotnosť [g]: 3 100
    • Až o 25 % vyšší výkon