Tepelná svorka DIN69863A A63 25,0x130mm HAIMER (EDE35492513)
Termosvorka DIN69863A A63 25,0x130mm HAIMER - presné upínanie pre náročné obrábanie
Termosvorka DIN69863A A63 25,0x130mm od spoločnosti HAIMER je určená na upínanie nástrojov s valcovou stopkou s priemerom 25 mm. Dĺžka upínača je 130 mm, čo umožňuje jeho použitie v aplikáciách, kde sa vyžaduje väčší dosah a stabilita pri obrábaní.
Upínač je v súlade s normou DIN69863A, ktorá sa bežne používa v CNC obrábacích strojoch. Táto norma zaručuje kompatibilitu so širokou škálou vretien a strojov, čo uľahčuje integráciu do existujúcich výrobných procesov.
Technológia tepelného upínania umožňuje tesné a presné uchytenie nástroja bez potreby mechanického doťahovania. Tým sa minimalizuje riziko preklzu a zabezpečuje sa vysoká opakovateľnosť upnutia, ktorá je kľúčová na dosiahnutie presných výsledkov obrábania.
Použitie upínača je vhodné najmä v prostredí, kde sa kladie dôraz na presnosť, stabilitu a dlhú životnosť nástroja. Konštrukcia upínača je navrhnutá tak, aby odolávala vysokým rýchlostiam a zaťaženiu