Hydraulické skľučovadlo DIN69893A HSK-A63 6x150mmWTE (EDE35470005)
Hydraulické skľučovadlo DIN69893A HSK-A63 6x150mm WTE (EDE35470005) na presné upínanie nástrojov
Hydraulické skľučovadlo DIN69893A HSK-A63 6x150mm WTE (EDE35470005) je určené na upínanie nástrojov s valcovou stopkou s priemerom 6 mm. Dĺžka skľučovadla je 150 mm, čo umožňuje použitie v aplikáciách, kde sa vyžaduje hlbšie upnutie alebo väčší dosah nástroja. Sklíčidlo je kompatibilné s upínacím systémom HSK-A63, ktorý sa bežne používa v CNC obrábacích strojoch.
Upínací systém HSK-A63 poskytuje vysokú tuhosť a presnosť upnutia, čo je rozhodujúce pri obrábaní s požiadavkami na minimálnu hádzavosť. Hydraulický mechanizmus umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu nástrojov bez potreby špeciálneho náradia. Tým sa skracuje čas potrebný na nastavenie stroja a zvyšuje sa efektívnosť výroby.
Upínacie zariadenie je vyrobené z materiálov, ktoré sú odolné voči opotrebovaniu a zabezpečujú dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Povrchová úprava minimalizuje riziko korózie a uľahčuje údržbu. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby sa dosiahlo