Aku rázový uťahovák Milwaukee M18ONEFHIWF1DS-121C, 4933499253 (MI4933499253)
E-shop: MI4933499253
Katalog: 4933499253
EAN: 4058546564179
Akumulátorový rázový utahovák Milwaukee ONEFHIWF1DS-121C, balení s 1x akumulátorem M18 FB12 (18 V / FORGE 12,0 Ah), aku nabíječkou M12-18 FC a HEAVY DUTY kufrem (HD BOX).
Čtyřhranné uchycení 1" s pojistným (třecím) kroužkem.
Aku rázový utahová
Záruka 3 roky
Extra rychlá oprava
Jsme autorizovaný prodejce Milwaukee.. Proto máte k nákupu další výhodyChci vědět více
odolné proti poškriabaniu a zahmlievaniu podľa EN166, EN170/EN 172
Na sklade
(49 KS)
s DPH
M18 FUEL™ rázový uťahovač s D-rukoväťou a poistným krúžkom a uťahovacím momentom 2576 Nm nahrádza sieťové,benzínové a pneumatické uťahovače
Prináša až 2711 Nm maximálneho povoľovacieho momentu, ktorý umožňuje pracovať aj so skrutkami M42