Aku rázový uťahovák Milwaukee M18ONEFHIWF1-802X, 1" s poistným krúžkom ONE-KEY 4933499254 (MI4933499254)
E-shop: MI4933499254
Katalog: 4933499254
EAN: 4058546564186
Akumulátorový rázový utahovák Milwaukee ONEFHIWF1-802X, balení s 2x akumulátorem M18 FB8 (18 V / FORGE 8,0 Ah), aku nabíječkou M12-18 FC a HEAVY DUTY kufrem (HD BOX).
Čtyřhranné uchycení 1" s pojistným (třecím) kroužkem.
Aku rázový utahovák s
Záruka 3 roky
Extra rychlá oprava
Jsme autorizovaný prodejce Milwaukee.. Proto máte k nákupu další výhodyChci vědět více
odolné proti poškriabaniu a zahmlievaniu podľa EN166, EN170/EN 172
Na sklade
(49 KS)
s DPH
Vyvinie 2033 Nm uťahovacieho momentu, pri polovičných rozmeroch ako je sieťové, benzínové alebo pneumatické náradie
Prináša až 2400 Nm maximálneho povoľovacieho momentu, čo znamená, že tie zhrdzavené, tvrdohlavé staré skrutky nemajúšancu