Upínacia objímka AMC 5 mm ALBRECHT (EDE36630005)
Upínacie puzdro AMC 5 mm ALBRECHT (EDE36630005) na presné upnutie nástroja
Upínacie puzdro AMC 5mm ALBRECHT (EDE36630005) je určené na bezpečné a stabilné upínanie nástrojov s priemerom stopky 5 mm. Je kompatibilná s upínacími systémami značky ALBRECHT, ktoré sa bežne používajú v priemyselnej výrobe a strojárstve. Puzdro je vyrobené z odolného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť aj pri častom používaní.
Hlavnou výhodou tohto upínacieho puzdra je jeho presnosť pri upínaní nástroja. Vďaka presne opracovanému vnútornému priemeru 5 mm je minimalizovaná vôľa a zabezpečená stabilita počas obrábania. To prispieva k dosiahnutiu požadovaných výsledkov pri práci s rôznymi typmi nástrojov.
Puzdro je navrhnuté na jednoduchú montáž do skľučovadiel ALBRECHT. Jeho konštrukcia umožňuje rýchlu výmenu nástrojov bez potreby zložitého nastavovania. To šetrí čas pri častých výmenách nástrojov počas výrobného procesu.
Materiál puzdra je zvolený s ohľadom na odolnosť voči opotrebovaniu a mechanickému namáhaniu.